Poznaj zespół

Marka Boxit została wymyślona i założona przez Kosmę Wilka i Adama Wojtasa. Mają wizję tworzenia niezwykłych opakowań prezentowych, wyróżniających się przede wszystkim wyglądem, materiałem wykonania i sposobem rozpakowywania. Wierzą, że sposób wręczania prezentu jest niezwykle ważny.

Założyciele Boxit to przedsiębiorcy, ale też pasjonaci i wizjonerzy, dla których tworzenie jest sztuką. Ich produkty są piękne, dopracowane w każdym szczególe, a przede wszystkim niezgodne z normą, alternatywne. Stworzone dla tych, którzy szukają nowych doświadczeń.

 

Adam Wojtas

Założyciel

Tworzę grafikę użytkową, identyfikacje wizualne oraz animacje whiteboard. Uważam, że obraz jest niezwykle istotnym elementem nauki i przekazywania wiedzy.

Kosma Wilk

Założyciel

Szukam najlepszych sposobów komunikacji z klientem. Buduję atrakcyjny wizerunek produktu i marki. W życiu są dla mnie szczególne ważne trzy “wymiary”: sport, muzyka i własne projekty.

Alexander Zweifel

Fotograf, filmowiec

Zajmuję się filmem i fotografią.
Lubię doświadczać tego co nowe i nieznane. Cel jest zawsze jeden: uzyskać coś wizualnie pięknego, co wzbudza emocje i wywołuje uśmiech na twarzy.